Uzņēmums “NIKSI Company” piedāvā šādus pakalpojumus:

 

 

 

 

Mūsu rīcībā ir šāds transports:

 

 

 

Puspiekabe

Borta puspiekabe ar tentu 
Visizplatītākais kravas autotransporta tips. Ir piemērots lielākajai daļai kravu pārvadājumu. Puspiekabes noņemamais tents ļauj veikt iekraušanu no augšas, no sāniem un no aizmugures. Kravnesība: no 20 līdz 25 tonnām. Lietderīgais apjoms: no 60 līdz 92 kubikmetriem. Standarta un visbiežāk izmantotās mašīnas ir ar kravnesību 20 tonnas un 82 kubikmetru (turpmāk - kubs) tilpumu.


 

Koloss

Puspiekabe"Jumbo" 
Paaugstinātas ietilpības puspiekabe. To panāk, pateicoties “Г” formas grīdai un puspiekabes riteņu samazinātajam diametram. Celtspēja: līdz 20 tonnām. Lietderīgais apjoms: 96-110 kubikmetri. Ietilpība: 33 eiro paletes


 

Sakabes

Sakabe 
ir auto ar tentu + piekabe ar tentu. Galvenā priekšrocība ir liels lietderīgais apjoms. Trūkums: nav piemērots garu preču pārvadāšanai. Kravnesība parasti ir no 16 līdz 20 tonnām. Lietderīgais tilpums: no 100 līdz 120 kubikmetriem.


 

Ledusskapis

Refrižerators 
Puspiekabe-ledusskapis. Parasti izmanto pārtikas produktu pārvadāšanai un precēm, kurām transportēšanas laikā ir jāievēro temperatūras režīms. Parasti refrižeratori var uzturēt temperatūru no +12°C līdz 20°C. Kravnesība ir no 12 līdz 22 tonnām. Lietderīgais tilpums no 60 līdz 92 kubiem. Refrižeratoru ekspluatācija ir dārgāka par parastajiem automobiļu tipiem par 10-30%, kas ir saistīts ar ledusskapja nepārtrauktu darbu.


 

Izoterma

Izoterms 
Mēdz būt puspiekabe, autosakabe un atsevišķi. Parasti lieto pārtikas produktu pārvadāšanai. Var uzturēt noteiktu temperatūru ilgstoši, bet tam nav sava saldēšanas agregāta. Kravnesība: no 3 līdz 25 tonnām. Lietderīgais apjoms: no 32 līdz 92 kubikmetri.


 

Kokmateriāli

Kokvedējs 
Izmanto, lai pārvadātu kravas, kas ir noturīgas pret ārējo iedarbību, izmanto galvenokārt kokmateriālu pārvadāšanai. Kravnesība: no 3 līdz 25 tonnām.


 

 

Konteiners

 

Atvērta platforma - konteineru pārvadātājs 

Izmanto kravu pārvadāšanai, kas izturīgas pret ārējām iedarbībām, piemēram, konteineri, betona bloki, pārsegumi, būvkonstrukcijas utt. Var izmantot arī negabarīta kravu pārvadāšanai. Kravnesība: 15-25 tonnas.


 

Audekla nojume

Negabarīta kravu pārvadāšanas platforma 
Izmanto negabarīta kravu pārvadāšanai ar autotransportu. Šādu platformu celtspēja var sasniegt 83 tonnas, speciāla platformu konstrukcija ļauj pārvadāt augstas kravas, bet tā saucamās teleskopiskās platformas ļauj izvietot piekabe garumā līdz 29 metriem, kas ļauj pārvadāt garas kravas.


 

Autotransporter

Auto pārvadātājs 
Paredzēts vieglo automobiļu pārvadāšanai. Ir divu līmeņu platforma, uz kuras novietoti automobiļi. Kravnesība: līdz 15 tonnām. Ietilpība ir tieši atkarīga no piekabes un pārvadājamo automobiļu garuma. Vidēji pārvadātājā var ievietot 8-10 automobiļus.